Przedstawiamy Wam piękny ślub i wesele Karoliny i Wojciecha, które odbyły się pod Warszawą. Para Młoda zdecydowała się na klasyczne wesele w stylu glamour. Bardzo dobrze widać to po strojach wybranych przez Młodych.

Karolina wybrała na ten wyjątkowy dzień przepiękną, delikatnie zdobiona koralikami suknię w stylu księżniczki a delikatna biżuteria dyskretnie dopełniała całości stylizacji.

Wojciech przywdział na tę okazję elegancki granatowy garnitur, który rozweselały amarantowe dodatki w postaci muchy i butonierki. Te same kolory królowały w bukiecie ślubnym i stroiku we włosach Panny Młodej. Z łatwością można dostrzec dbałość o każdy detal ich stylizacji ślubnej.

Panna Młoda ubierała się w domu rodzinnym, otoczona miłością i życzliwością najbliższych osób. Towarzyszyła jej we wszystkim niezastąpiona Świadkowa, która chętnie służyła pomocą i radą Karolinie w każdej sprawie. Taka przyjaciółka to prawdziwy skarb!

Błogosławieństwo odbyło się również w domu rodzinnym Karoliny. Wojciech przyjechał w asyście swoich rodziców i najbliższych. Gdy zobaczył pierwszy raz Karolinę nie mógł ukryć wzruszenia. Państwo Młodzi nie odstępowali się od tej chwili nawet na krok, nie mogli oderwać od siebie wzroku.

Również do kościoła weszli mocno trzymając się za ręce. Delikatnych spojrzeń, wzruszających gestów nie było końca. Wojciech przez całą ceremonię dodawał otuchy przyszłej żonie, która z wielkim wzruszeniem wypowiadała słowa przysięgi małżeńskiej. Przy wyjściu z kościoła czekała na Państwa Młodych niespodzianka przygotowana przez znajomych – prawdziwy wybuch konfetti na cześć Młodej Pary, co pięknie uchwycił na zdjęciach fotograf ślubny Łódź.

Na przyjęcie weselne Młodzi zaprosili wszystkich gości do cudownej sali weselnej Riviera w podwarszawskiej Olszewnicy Nowej. Przepiękne, eleganckie wnętrza stwarzały idealne tło do wyjątkowych fotografii ślubnych. Zgodnie ze staropolską tradycją pierwszym tańcem rozpoczynającym zabawę weselną był polonez poprowadzony przez wodzireja wraz z Parą Młodą.

Następnie Karolina i Wojciech zatańczyli niezwykle romantyczny i dopracowany w każdym calu swój pierwszy taniec. Wśród kolorowych baniek mydlanych mknęli po parkiecie niczym zawodowa para taneczna. Wraz z Dj’em wodzirejem zadbali również o ciekawe atrakcje dla gości a szczególnie dla dzieci. Były zabawy z ogromną kolorową chustą , występy muzyczne, pokazy taneczne. Goście byli zachwyceni a szampańska zabawa trwała do samego rana.