Zdjęcia ślubne wykonał blyskotliwy . Ta wyjątkowo klimatyczna uroczystość odbyła się w klasycznych wnętrzach Domu Towarzystwa Kredytowego w Łodzi. Przygotowania do ceremonii odbyły się również w jednym z pięknych apartamentów tego pałacyku. Choć nie jest to zbyt popularne Państwo Młodzi ubierali się w jednym apartamencie dzięki temu fotograf ślubny mógł już na początku reportażu ślubnego uchwycić wyjątkową miłość Pary Młodej, którą było widać w każdym geście i spojrzeniu.

Na zdjęciach ślubnych nie zabrakło też rodzinnych kadrów z uroczą córeczką Młodej Pary oraz z mama Panny Młodej, które zawsze wzruszają i będą piękną sentymentalna pamiątką na długie lata. Stylizacja Pary Młodej  w pełni korespondowała z klimatem wnętrz uroczystości ślubnych. Zwiewna lecz jakże elegancka suknia Panny Młodej podkreślała jej idealna figurę a klasyczny granatowy garnitur Pana Młodego tworzył z nią harmonijną całość. Pałacowe przestrzenie również towarzyszyły Młodej Parze podczas ślubu i przyjęcia weselnego. Biel i granat były kolorami przewodnimi tej uroczystości podobnie jak motyw marynistyczny wynikający z największego hobby Państwa Młodych.

Młodzi do ślubu szli w towarzystwie swojej córeczki, która również tego dnia wyglądała niczym mała księżniczka i nie odstępowała rodziców przez całą uroczystość. Jej obecność stała się jednym z kluczowych elementów zdjęć ślubnych. Na przyjęciu weselnym nie zabrakło również wielu atrakcji dla gości. Balony w kolorach przewodnich wesela puszczone  do nieba symbolizowały wypowiedziane przez gości życzenia dla Pary Młodej a energetyczny pokaz tańca Zumba poruszył z krzeseł nawet najstarszych gości weselnych. Powyższy reportaż ślubny udowadnia, że można zorganizować wyjątkowy, niesztampowy ślub w Łodzi.