Fotograf na ślub – reportaż D+M

Wyjątkowo magiczny ślub Darii i Martina utrzymany był w klimacie ulubionej książki Panny Młodej „Mały Książę” Narzeczeni postanowili zorganizować swoje wesele w eleganckich wnętrzach pałacowych. Który z pałaców nadawałby się bardziej na uroczystość weselną niż Pałac Romantyczny w Toruniu? Państwo młodzi na co dzień mieszkają w Norwegii więc przy organizacji tej uroczystości pomagała im weddingplannerka Sara Sznajder Zawieruszyńska z Agencjii Spinki. To ona zaproponowała narzeczonym nasze usługi i przesłała fotograf łódź cennik.  Uroczystość tą zaszczyciło swoją  obecnością wielu gości z zagranicy.

Przygotowania Państwa Młodych do ślubu, które sfotografował fotograf na ślub, miały miejsce w prywatnym apartamencie. To był świetny pomysł, dzięki temu mogli uniknąć przedślubnego stresu.  Daria ubrana była w bardzo kobiecą i delikatną suknię ślubną. Klasyczny granatowy garnitur Martina podkreślał jego nienaganną prezencję.

Bukiet ślubny jak i reszta dekoracji utrzymany był w różnych odcieniach fioletu. Pałac Romantyczny oferuje możliwość zaślubin w pałacowej kaplicy jednak Państwo Młodzi zdecydowali się na przepiękny kościół parafialny Martina w Toruniu.  To była piękna i wzruszająca uroczystość. Oczywiście, najważniejsze były zdjęcia w trakcie przysięgi,  które zrobił fotograf na ślub. Kolejne zdjęcia zrobił fotograf na weselu.

Przyjęcie odbyło się w pałacowych wnętrzach, które upiększone były żywymi kwiatami i blaskiem świec. Zdecydowanie największą atrakcją była wyjątkowa niespodzianka dla Martina. Jest on wielkim fanem filmu „Powrót do przyszłości”. Daria postanowiła więc dać mu szanse przejechania się kultowym autem z tego filmu. Na twarzy Pana Młodego malowało się zaskoczenie i wzruszenie, co udało się dyskretnie uchwycić fotografowi na weselu.

Na uwagę zasługuje także niebanalne miejsce krojenia tortu weselnego. Smakowity tort wjechał bowiem na taras Pałacu a Młodzi mieli okazję pokroić go w blasku zimnych ogni trzymanych przez licznie zgromadzonych gości.