fotograf lodz slub – najlepszy fotograf ślubny łódź

Zdjęcia z uroczystości zaślubin to wyjątkowy i pewnie najważniejszy element reportażu ślubnego. Tutaj nie ma miejsca na błędy. Fotograf ślubny musi być w 100 % przygotowany na wszystko co dzieje się w trakcie ślubu. Tutaj każde spojrzenie, każdy Wasz gest nie może zostać nieuchwyconym okiem aparatu. Kulminacyjnym momentem ceremonii ślubnej jest oczywiście przysięga ślubna i zakładanie obrączek przez Małżonków.

Jest to dosłownie parę chwil podczas których trzeba zrobić piękne zdjęcia ślubne. Mile widziane są szerokie plany na Was na tle ołtarza, zbliżenia na ręce w trakcie zakładania obrączek ślubnych lecz także nie możemy zapominać o rodzicach Pary Młodej. U których w tym momencie emocje sięgają zenitu, często pojawiają się łzy w oczach i uczucie dumy ze swoich dzieci. To wszystko musi znaleźć się w reportażu ślubnym.

Należy jeszcze wspomnieć o dwóch ważnych kwestiach w zdjęciach ślubnych z Kościoła. Pierwszą z nich są detale. W dzisiejszych czasach większość Par Młodych przywiązuję dużą wagę do wystroju Kościoła przygotowując dekoracje DYI lub, coraz częściej, decydują się na współpracę z profesjonalnymi florystkami. Te elementy nie mogą  umknąć fotografowi ślubnemu. Fotograf ślubny Łódź w miarę możliwości stara się zrobić takie zdjęcia przed ślubem lub w trakcie uwiecznia Was na tle pięknie przystrojonego Kościoła. Jeśli jest taka możliwość fotograf ślubny Łódź z chęcią wejdzie na chór by uchwycić wnętrze całego Kościoła z lotu ptaka.

Drugą bardzo ważną kwestią są goście weselni, po upływie lat takie zdjęcia mogą się dla Was okazać bezcenne. Oczywiście Para Młoda jest w Kościele najważniejsza i to jej poświęcamy ok. 70 % naszej uwagi w trakcie ślubu i wesela Łódź. Lecz Wy zestresowani i bardzo przejęci nie macie możliwości by zobaczyć co się dzieje za Wami. Często zapraszacie na ślub więcej gości niż na wesele, może to być więc dla Was jedyna pamiątka Ich obecności na Waszym ślubie.