tel. 537045045


Pracujemy na terenie całej Polski.
Napiszcie do nas!
Najszybciej skontaktujecie się z nami przez facebook.

Tu podaj tekst alternatywny

lub telefonicznie 537045045.
Z radością odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy.

 

Zrealizowanie sesji zdjęciowej, niezależnie od tego, czy mówimy o sesji ślubnej, czy jakiejkolwiek innej – zawsze wymaga kontaktu. Dobry fotograf ślubny, rozpoczyna współpracę właśnie od rozmowy. Na początku oczywiście, jest to rozmowa telefoniczna, jednakże aby #blyskotliwy mógł przystąpić do pracy, niezbędne jest spotkanie się „na żywo”. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby poznać osoby, które uwiecznimy na zdjęciach. W naszej pracy, skupiamy się na emocjach, a bez poznania drugiej osoby, uchwycenie tych emocji jest niemożliwe.
Jeśli zatem chcecie, aby Wasz ślub obsługiwał dobry fotograf ślubny, zapraszamy do kontaktu! Możecie zadzwonić, możecie napisać maila – jak Wam wygodniej! Fotograf #błyskotliwy, czeka na Wasze wiadomości. Wierzymy, że jeśli chcecie zatrudnić osobę, która faktycznie jest jak dobry fotograf Zgierz czy województwo łódzkie – to nasze obszary działania. Nie zamykamy się jednak tylko na jedną lokalizację.
Nasz duet, to także idealny fotograf, który w mieście Warszawa także zrobi świetną sesję – czy to w plenerze, czy w jakimkolwiek innym miejscu. Fotoreportaże, zdjęcia ślubne, czy z innych, bardzo ważnych dla naszego życia uroczystości – to wszystko obsługujemy! Wystarczy tylko, że skontaktujecie się z nami. Z pewnością uda nam się znaleźć wspólną wizję tego, jak chcecie, aby wyglądały zdjęcia, które wykona dla Was dobry fotograf ślubny. Pamiętajcie: realizujemy nie tylko klasyczne sesje zdjęciowe z różnego rodzaju okazji! Naszą specjalizacją są przede wszystkim reportaże ślubne.

Błyskotliwy 📷- Profesjonalna Fotografia Ślubna Wolne terminy 2022/23